Aktualności

Autor: Cezary Wenda | Data wpisu: 16 Czerwca 2017
„REKRUT”, „CLASSIC” oraz „KIDS”. Runmageddon ponownie w Ełku
Trwają zapisy na Runmageddon „REKRUT” - 6 km i „CLASSIC” - 12 km. Kolejna edycja ekstremalnych biegów z przeszkodami odbędzie się w dniach 24-25 czerwca w Ełku. W programie przewidziano także zmagania sportowe dla dzieci w wieku 4-11 lat „Runmageddon Kids". Udział jest płatny.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku zaprasza do udziału w biegu sprawnościowym z przeszkodami Runmageddon na dwóch dystansach „REKRUT” - 6 km i „CLASSIC” - 12 km. W programie także tor przeszkód dla dzieci w wieku 4-11 lat „Runmageddon Kids" – ok. 1 km.

W zawodach mogą wziąć udział wszyscy chętni, którzy chcą sprawdzić swoją siłę, skoczność, wytrzymałość oraz odporność psychiczną. Śmiałkowie, którzy pojawią się na linii startu mogą liczyć na widowiskowe przeszkody i emocjonującą rywalizację.

Nie trzeba być atletą ani biegaczem, żeby ukończyć Runmageddon, ale trzeba dotrzeć do granicy swoich możliwości i ją przesunąć!

Runmageddon „REKRUT” – 24 czerwca
To 6 ekstremalnych kilometrów i ponad 30 wymagających przeszkód.

„Runmageddon Kids" – 24 czerwca
Na dzieci w wieku 4-11 lat czeka trasa o długości ok. 1 km i 10 przeszkód.

Runmageddon „CLASSIC” – 25 czerwca
To 12 kilometrów i 50 przeszkód o zróżnicowanym stopniu trudności, którym sprostają tylko najtwardsi. Będzie to prawdziwy sprawdzian siły i charakteru.

Dodatkowe atrakcje to m.in.:

·         miasteczko festiwalowe

·         strefa Challenge

·         strefa Expo

Więcej na: www.mosir.elk.pl oraz www.runmageddon.pl