Aktualności

Autor: Paweł Butwiłowski | Data wpisu: 12 Kwietnia 2019
Zlot i parada motocykli w Ełku
Otwarcie sezonu motocyklowego odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia. Tradycyjnie wydarzenie rozpocznie się o godz. 13.00 Mszą Świętą w Stradunach. Po mszy zaplanowany jest przejazd do Ełku, parada ulicami miasta i zlot w Centrum Edukacji Ekologicznej.

Już w niedzielę (14 kwietnia) w Stradunach oficjalnie rozpocznie się sezon motocyklowy. W ramach tego wydarzenia od godz. 10.00 na placu przed kościołem pw. Matki Bożej Królowej Polski w Stradunach będzie można oddać krew na rzecz dzieci poszkodowanych w wypadkach. Następnie o godz. 13.00 odbędzie się Msza Święta oraz poświęcenie pojazdów, po której motocykliści ok. godz. 14.30 przejadą do Ełku. Zaplanowana jest parada ulicami miasta, która zakończy się zlotem w Centrum Edukacji Ekologicznej, gdzie będzie można z bliska obejrzeć kilkaset motocykli.

Na terenie CEE na uczestników wydarzenia będą czekać atrakcje tj.: pokaz żonglerki, akrobatyki na monocyklach oraz Fire Show. Ponadto miłośnicy motoryzacji będą mieli okazję do rozmów z uczestnikami wydarzenia oraz podziwiania ich motocykli. Nie zabraknie też muzyki oraz ciepłego poczęstunku.

Uczestnikami wydarzenia będą nie tylko motocykliści z Ełku, ale także z całego regionu północno-wschodniej Polski.

Wydarzenie odbędzie się pod patronatem Prezydenta Miasta Ełku.