Aktualności

Autor: Maciej Juchniewicz | Data wpisu: 29 Maja 2020
Rozwój lokalny. Spotkanie eksperta z NGO
Zapraszamy przedstawicieli ełckich organizacji pozarządowych na spotkanie z ekspertem Związku Miast Polskich związane z uczestnictwem Gminy Miasta Ełk w Programie Rozwój Lokalny (fundusze norweskie), które odbędzie się 3 czerwca 2020 r.

Będziemy chcieli porozmawiać o przyszłych celach i kierunkach rozwoju Ełku oraz możliwości Państwa włączenia i udziału w planowanym projekcie. 

Jesteśmy przekonani, że udział w spotkaniu i ewentualne włączenie się do projektu będzie interesujące i pożyteczne dla Waszej organizacji.

Gospodarzem spotkań będzie socjolog dr Grzegorz Kaczmarek, doradca Związku Miast Polskich.

Uwaga! Ważne!

W związku z procesem wychodzenia z pandemii chcemy zachować niezbędne środki ostrożności.

Z tego powodu organizujemy 2 tury spotkań w dniu 3 czerwca 2020 w sali nr 35 (IV p.) kamienicy przy ul. Małeckich 3.

- godz. 10:00-12:00

- godz. 15:00-17:00.

Prosimy o potwierdzenie udziału w terminie do 2 czerwca do godz.: 15.00 i wskazanie dogodnej dla Państwa godziny spotkania na adres mailowy a.lemieszonek@um.elk.pl 

Jeśli ze względów bezpieczeństwa preferują Państwo spotkanie indywidualne z doradcą ZMP i przedstawicielem Urzędu Miasta Ełku, prosimy o zgłoszenie takiej chęci - postaramy się ustalić dogodny termin i formę konsultacji.

W razie dodatkowych pytań niezbędnych informacji udzielają: Grzegorz Kaczmarek, grzegorz.kaczmarek@zmp.poznan.pl, tel. 660 965 660, Andrzej Lemieszonek  - Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku, a.lemieszonek@um.elk.pl, tel. 87 73 26 132