Aktualności

Autor: Magdalena Nowikowska | Data wpisu: 10 Września 2020
Aplikacja na zakup biletu MZK
Ze względu na stan zagrożenia epidemicznego na terenie całego kraju, wstrzymana została sprzedaż biletów autobusowych u kierowców. Dostępna jest aplikacja na zakup internetowych biletów MZK na przejazd komunikacją w Ełku.

Od dłuższego czasu istnieje możliwość zakupu biletów MZK poprzez stronę www.gopay24.pl oraz aplikację dostępną na tej stronie dla systemów Andriod i iOS.

Jest to dogodna forma zakupu biletów jednorazowych, dekadowych i miesięcznych, którą można zastosować w dowolnym miejscu, nie szukając punktu sprzedaży biletów.

Aktualnie w Ełku dostępnych jest 56 punktów, w których można bezpośrednio kupić bilety jednorazowe oraz 4 punkty, w których dostępne są bilety dekadowe oraz miesięczne.

Pełna lista tych punktów wraz z adresami znajduje się na: http://mzk.elk.pl/lista/siec-sprzedazy

Prosimy również o stosowanie się w autobusach komunikacji miejskiej do obowiązujących zasad sanitarno-epidemiologicznych tj. m.in. zakrywania nosa i ust.

Aktualnie pracownicy „MZK” Sp. z o. o. w Ełku prowadzą analizę potoków pasażerskich w zakresie dojazdu i powrotu uczniów do i ze szkół. Pozwolą one na podjęcie decyzji w zakresie wprowadzenia dodatkowych kursów na określonych liniach autobusowych.