Aktualności

Autor: Magdalena Nowikowska | Data wpisu: 14 Października 2020
Najlepsze życzenia wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty
Z okazji Dnia Edukacji Narodowej prezydent Ełku złożył najlepsze życzenia i podziękowania dyrektorom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom oświaty. Podczas miejskich obchodów, które odbyły się dziś w Ełckim Centrum Kultury, prezydent wręczył nagrody za szczególne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w ełckich placówkach oświatowych.

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest 14 października. Z tej okazji prezydent Ełku złożył życzenia dyrektorom, nauczycielom, pedagogom, pracownikom administracji i obsługi oraz wszystkim osobom związanym z oświatą. Prezydent podziękował za edukowanie i wychowywanie młodych ludzi, za zaangażowanie w codzienną pracę, która jest szczególnie trudna w obecnej sytuacji związanej z epidemią. Życzył także zdrowia, cierpliwości, satysfakcji z pracy zawodowej oraz szacunku ze strony wychowanków.

W ramach miejskich obchodów Dnia Edukacji Narodowej dzisiaj w Ełckim Centrum Kultury odbyło się uroczyste spotkanie, podczas którego prezydent Tomasz Andrukiewicz wręczył również nagrody za wybitne osiągnięcia i zasługi na rzecz podnoszenia jakości edukacji w naszym mieście. Spotkanie umilił występ artystyczny w wykonaniu uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Ełku.