polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » „Ełcka Karta Rodziny 3+”

Aktualności - Wydarzenia

KARTAZapraszamy rodziny wielodzietne z terenu Ełku do składania wniosków o wydanie "Ełckiej Karty Rodziny 3+", która uprawniać będzie do 50% zniżki na korzystanie z oferty Ełckiego Centrum Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku, a także oferty wybranych ełckich przedsiębiorców – partnerów akcji.

Rada Miasta Ełku przyjęła uchwałę w sprawie "Ełckiej Karty Rodziny 3+". Zobacz treść Uchwały:
http://bip.warmia.mazury.pl/elk_gmina_miejska/akty/58/5597/w_sprawie___Elckiej_Karty_Rodziny_3/

Inicjatywa jest elementem polityki społecznej realizowanej w Ełku, wspierającej rodziny wielodzietne. Celem wprowadzenia karty jest m.in. umacnianie i wspieranie funkcji rodziny wielodzietnej, poprawa warunków materialnych rodzin, promocja modelu rodziny wielodzietnej oraz kształtowanie jej pozytywnego wizerunku.

„Ełcka Karta Rodziny 3+" uprawnia do:
• 50% zniżki/ulgi na korzystanie z oferty i na udział w wydarzeniach organizowanych przez Ełckie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku:
(na koncerty, do kina, na basen, lodowisko, zajęcia organizowane przez ECK i MOSiR)
• zniżki na korzystanie z oferty partnerów akcji – ełckich przedsiębiorców, którzy przystąpią do inicjatywy „Ełckiej Karty Rodziny 3+" na podstawie porozumienia.

„Ełcka Karta Rodziny 3+" przyznana zostanie ełckim rodzinom wielodzietnym, bez względu na status materialny.

Warunki otrzymania karty:
• rodziny (także rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka) składające się z rodziców (jednego rodzica) mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do lat 18, a w przypadku dzieci uczących się do ukończenia 25 roku życia.
• zameldowanie na terenie miasta Ełku na pobyt stały pod wspólnym adresem
(wszystkie dzieci i przynajmniej jeden rodzic)

Karty są wydawane na wniosek rodzin

Wypełnione wnioski (wzór do pobrania w załączniku) należy składać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 2, II piętro, pok. nr 14; tel. 87 73 26 265/ 266).

W załączeniu zamieszczony został także szczegółowy regulamin zasad wydawania i korzystania z „Ełckiej Karty Rodziny 3+" oraz wzór Karty.

Zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do współpracy i włączenia się do inicjatywy. Otrzymujecie Państwo okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez oferowanie zniżek w ramach „Ełckiej Karty Rodziny 3 +" wpływacie na pozytywny wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju mieszkańców Ełku.

Do inicjatywy zgłosiły się juz m.in.: sala zabaw, sklepy, księgarnie, puby, restauracje, developer, tartak.
- KATALOG FIRM w załączeniu

Ełcka Karta jest pierwszą w naszym województwie.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 2, II piętro, pok. nr 14; tel. 87 73 26 265/266).

NALEPKA

baner

Kalendarz wydarzeń

 Maj 2016 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
      
11
     
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

Prezydent Tomasz Andrukiewicz otrzymał absolutorium
Podczas dzisiejszej sesji Rada Miasta pozytywnie zaopiniowała gospodarkę finansową Ełku za rok 2015, natomiast prezydent Tomasz Andrukiewicz po raz kolejny otrzymał absolutorium za właściwe zarządzanie środkami miasta.

iso2009

banerek
park_linowy_m