polskienglishdeutsch
Biuletyn Informacji PublicznejCyfrowy Urząd
Jestes tutaj Strona główna » Aktualności » Wydarzenia » „Ełcka Karta Rodziny 3+”

Aktualności - Wydarzenia

KARTAZapraszamy rodziny wielodzietne z terenu Ełku do składania wniosków o wydanie "Ełckiej Karty Rodziny 3+", która uprawniać będzie do 50% zniżki na korzystanie z oferty Ełckiego Centrum Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ełku, a także oferty wybranych ełckich przedsiębiorców – partnerów akcji.

Rada Miasta Ełku przyjęła uchwałę w sprawie "Ełckiej Karty Rodziny 3+". Zobacz treść Uchwały:
http://bip.warmia.mazury.pl/elk_gmina_miejska/akty/58/5597/w_sprawie___Elckiej_Karty_Rodziny_3/

Inicjatywa jest elementem polityki społecznej realizowanej w Ełku, wspierającej rodziny wielodzietne. Celem wprowadzenia karty jest m.in. umacnianie i wspieranie funkcji rodziny wielodzietnej, poprawa warunków materialnych rodzin, promocja modelu rodziny wielodzietnej oraz kształtowanie jej pozytywnego wizerunku.

„Ełcka Karta Rodziny 3+" uprawnia do:
• 50% zniżki/ulgi na korzystanie z oferty i na udział w wydarzeniach organizowanych przez Ełckie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ełku:
(na koncerty, do kina, na basen, lodowisko, zajęcia organizowane przez ECK i MOSiR)
• zniżki na korzystanie z oferty partnerów akcji – ełckich przedsiębiorców, którzy przystąpią do inicjatywy „Ełckiej Karty Rodziny 3+" na podstawie porozumienia.

„Ełcka Karta Rodziny 3+" przyznana zostanie ełckim rodzinom wielodzietnym, bez względu na status materialny.

Warunki otrzymania karty:
• rodziny (także rodziny zastępcze i rodzinne domy dziecka) składające się z rodziców (jednego rodzica) mających na utrzymaniu troje i więcej dzieci w wieku do lat 18, a w przypadku dzieci uczących się do ukończenia 25 roku życia.
• zameldowanie na terenie miasta Ełku na pobyt stały pod wspólnym adresem
(wszystkie dzieci i przynajmniej jeden rodzic)

Karty są wydawane na wniosek rodzin

Wypełnione wnioski (wzór do pobrania w załączniku) należy składać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 2, II piętro, pok. nr 14; tel. 87 73 26 265/ 266).

W załączeniu zamieszczony został także szczegółowy regulamin zasad wydawania i korzystania z „Ełckiej Karty Rodziny 3+" oraz wzór Karty.

Zapraszamy lokalnych przedsiębiorców do współpracy i włączenia się do inicjatywy. Otrzymujecie Państwo okazję pozyskania nowych, stałych klientów, a poprzez oferowanie zniżek w ramach „Ełckiej Karty Rodziny 3 +" wpływacie na pozytywny wizerunku swojej firmy, działającej na rzecz rozwoju mieszkańców Ełku.

Do inicjatywy zgłosiły się juz m.in.: sala zabaw, sklepy, księgarnie, puby, restauracje, developer, tartak.
- KATALOG FIRM w załączeniu

Ełcka Karta jest pierwszą w naszym województwie.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miasta Ełku (ul. Piłsudskiego 2, II piętro, pok. nr 14; tel. 87 73 26 265/266).

NALEPKA

baner

Kalendarz wydarzeń

 Czerwiec 2016 
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
  
27282930   
wszystkie     dodaj

Znajdź nas na Facebooku

Migawki

X Jubileuszowa Gala Nagród Białej Lilii
Białe Lilie zostały przyznane już po raz X. Podczas jubileuszowej Gali, która odbyła się 22 czerwca 2016 r. w Ełckim Centrum Kultury prezydent Tomasz Andrukiewicz uhonorował najbardziej zasłużonych ełczan i przedsiębiorców. W trakcie Gali insp. Marek Hyzopski odebrał medal „Zasłużony dla Miasta Ełku". Na zakończenie uroczystości symboliczne statuetki jubileuszowe otrzymali dotychczasowi laureaci nagród z lat 2006 - 2015.

iso2009

banerek
park_linowy_m