Gdzie mieści się mój lokal wyborczy?
Z okazji zbliżających się wyborów samorządowych zarządzonych na dzień 21 października 2018, Urząd Miasta w Ełku przygotował wyszukiwarkę nowych granic i siedzib obwodów wyborczych. Powyższa wyszukiwarka została udostępniona mieszkańcom Ełku pod adresem www.obwody.miasto.elk.pl .
Więcej
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Sikorskiego.
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Sikorskiego. Załączniki ogłoszenie (ODT, 35.6 KiB) mapa (JPG, 4.1 MiB)
Więcej
Konferencja podsumowująca realizację projektu „Nowe Śródmieście Miasta Ełk – wzór na rewitalizację”
Zaproszenie do udziału w konferencji Prezydent Miasta Ełku zaprasza na konferencję podsumowującą realizację projektu „Nowe Śródmieście Miasta Ełk – wzór na rewitalizację”, w ramach którego Gmina Miasta Ełk wypracowała modelowe rozwiązania z zakresu odnowy miast oparte na trzech filarach: partycypacji, aktywizacji i tworzeniu przestrzeni społecznej. Konferencja odbędzie się w dniu...
Więcej
Konsultacje społeczne
Gminny Program Opieki nad Zabytkami Miasta Ełk na lata 2019-2022 jest dokumentem określającym kierunki działań w zakresie opieki nad zabytkami: wskazuje konieczne do wykonania zadania i sugeruje sposoby ich realizacji poprzez określenie podstawowych działań organizacyjnych, finansowych, promocyjnych i ochronnych. Celem konsultacji społecznych jest zebranie uwag, wniosków, opinii,...
Więcej
Ogłoszenie o kolejnym przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż dwóch nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Ełku przy ul. Podmiejskiej, objętych obszarem SSSE Podstrefa Ełk.
Ogłoszenie o kolejnym przetargu pisemnym nieograniczonym na sprzedaż dwóch nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Ełku przy ul. Podmiejskiej, objętych obszarem SSSE Podstrefa Ełk. Załączniki ogłoszenie (ODT, 70.1 KiB) mapa (PNG, 546 KiB) druk oświadczenia o innowacyjności (ODT, 14.9 KiB)
Więcej
Nabór wniosków o wydanie rekomendacji Związku ZIT MOF Ełk – Poddziałanie 7.2.3
Związek ZIT MOF Ełku (w skład którego wchodzą Miasto Ełk i Gmina Ełk) ogłasza nabór wniosków o wydanie rekomendacji dot. zgodności ze Strategią Rozwoju Ośrodka Subregionalnego Ełk do roku 2025 dla projektów zamierzających ubiegać się o dofinansowanie z Poddziałania 7.2.3. Infrastruktura drogowa w miejskim obszarze funkcjonalnym Ełku – ZIT bis w ramach Regionalnego Programu...
Więcej
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej
Wkrótce rozpoczyna się kolejny nabór wniosków o dotację na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w ramach projektu „Własna firma w EGO”, realizowanego przez Powiat Gołdapski. Nabór wniosków zaplanowano w dniach 7 - 18 stycznia 2019 r.  na terenie powiatów ełckiego, gołdapskiego i oleckiego. Kolejny nabór formularzy rekrutacyjnych do projektu Powiatu Gołdapskiego...
Więcej
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,1261 ha.
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,1261 ha. Załączniki ogłoszenie (ODT, 33.4 KiB) mapa (PNG, 3.1 MiB)
Więcej
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,1505 ha.
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,1505 ha. Załączniki ogłoszenie (ODT, 33.2 KiB) mapa (PNG, 3.1 MiB)
Więcej
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,3592 ha.
Ogłoszenie o drugim przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku przy ul. Baranki, o obszarze 0,3592 ha. Załączniki ogłoszenie (ODT, 38.7 KiB) mapa (PNG, 3.1 MiB)
Więcej
Ogłoszenie o kolejnym przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie nieruchomości położonych przy ul. Srebrnej w Ełku.
Ogłoszenie o kolejnym przetargu ustnym nieograniczonym na zbycie nieruchomości położonych przy ul. Srebrnej w Ełku. Załączniki ogłoszenie (ODT, 42 KiB) mapa (PNG, 830.3 KiB)
Więcej
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Ełku przy ul. Jana Pawła II, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową.
Ogłoszenie o trzecim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowych niezabudowanych, położonych w Ełku przy ul. Jana Pawła II, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną mieszkaniową. Załączniki ogłoszenie (ODT, 40.3 KiB) mapa (PNG, 390.8 KiB)
Więcej
Nabór wniosków o wydanie rekomendacji Związku ZIT MOF Ełku – Poddziałanie 6.1.3 RPO
Termin składania wniosków o wydanie rekomendacji Związku ZIT MOF Ełk :   3 września – 9 października 2018 r. Kontakt: Biuro Związku ZIT MOF Ełk Urzędu Miasta Ełku, ul. Małeckich 3 pok. 12, tel. 87 73 26 240, e-mail: zit@um.elk.pl Szczegółowe informacje o naborze, wraz z niezbędnymi załącznikami, dostępne są w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Ełku...
Więcej
Weź udział w ankiecie - rozwój lokalny 2018
Zespół EUROREG (Uniwersytet Warszawski) oraz IGiPZ (Polska Akademia Nauk) zapraszają mieszkańców Ełku do wypełnienia ankiety na potrzeby tego badania. Wyniki posłużą do przygotowania Planu Działań na rzecz rozwoju naszego miasta i otaczającego go obszaru. Ankieta dostępna jest online i należy ją uzupełnić do 31 sierpnia: https://goo.gl/forms/PGxaZIxDeW8l9iF72
Więcej
Ogłoszenie o kolejnym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej nr 1, położonej w budynku nr 12B przy ul. 11-go Listopada w Ełku.
Ogłoszenie o kolejnym przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż nieruchomości lokalowej mieszkalnej nr 1, położonej w budynku nr 12B przy ul. 11-go Listopada w Ełku. Załączniki: ogłoszenie (DOC, 54 KiB)
Więcej
Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku pomiędzy ul. Łukasiewicza i ul. Słoneczną, o obszarze 0,0513 ha.
Ogłoszenie o pierwszym przetargu ustnym ograniczonym na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej, położonej w Ełku pomiędzy ul. Łukasiewicza i ul. Słoneczną, o obszarze 0,0513 ha. Załączniki ogłoszenie (ODT, 35.6 KiB) mapa (PNG, 582.2 KiB)
Więcej
Mapa żłobków już dostępna na portalu emp@tia
Na terenie Miasta Ełku funkcjonują trzy placówki opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 i są to: 1. Żłobek w Miejskim Przedszkolu i Żłobku "Ekoludki" w Ełku przy ul. Jana Kilińskiego 48; 2. Żłobek Niepubliczny "Puchatek" w Ełku przy ul. Jana Pawła II 15A; 3. Żłobek Niepubliczny "Bączek" w Ełku przy ul. Toruńskiej 10. Adres portalu z mapą żłobków:...
Więcej
Prezydent Miasta Ełku odwołuje pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ełku, przy ul. Jana Pawła II
Prezydent Miasta Ełku odwołuje pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Ełku, przy ul. Jana Pawła II, składającej się z działek oznaczonych w ewidencji gruntów nr: 3827/90, 3831/2 i 3907, ogłoszony na dzień 22 sierpnia 2018 r., na godzinę 10:00. Załączniki odwołanie przetargu (PDF, 352.7 KiB)
Więcej
Konkurs Miasta na fotografiach - Wielki Album Polski
W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dla uczczenia tego wydarzenia portal lubiezwiedzac.pl przygotowuje specjalną akcję dla miłośników fotografii. Portal szykuje wydanie Wielkiego Albumu Polski – albumu wyjątkowego, bo tworzonego przez mieszkańców miast i miasteczek. Zdjęcia zabytków, kościołów, klimatycznych uliczek i ciekawych miejsc, tego...
Więcej
Prezydent Miasta Ełku ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 84 położonego na parterze budynku nr 12 przy ul. Kajki w Ełku o pow. użytkowej 26,58 m2 wraz z piwnicą o pow. 3,
Prezydent Miasta Ełku ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 84 położonego na parterze budynku nr 12 przy ul. Kajki w Ełku o pow. użytkowej 26,58 m2 wraz z piwnicą o pow. 3,83 m2 Załączniki ogłoszenie (PDF, 1.6 MiB)
Więcej
Kategorie ogłoszeń: