Ogłoszenia

"Jak zarobić na Rail Baltica?”. Spotkanie informacyjne dla ełckich przedsiębiorców
Instytut Innowacyjności Polska 27 lutego o godz. 15:30 zaprasza ełckich przedsiębiorców na spotkanie "Jak zarobić na Rail Baltica?”. Ponadto będzie można zapoznać się z możliwością uzyskania bezzwrotnego dofinansowania na projekty związane z Rail Baltica. Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

W ramach działań Komisji Europejskiej (DG MOVE), dotyczących projektu biznesowego Rail Baltica i utworzenia sieci połączeń biznesowych Rail Baltica w Estonii, na Łotwie, w Polsce i Finlandii, Instytut Innowacyjności Polska organizuje spotkania panelowe z przedsiębiorcami, których działania obejmują teren Polski północno-wschodniej.

W trakcie spotkań przedsiębiorcy będą mogli przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania odnoszące się do uruchomienia linii Rail Baltica. Ponadto przedsiębiorcy będą mogli zapoznać się z możliwością uzyskania bezzwrotnego dofinansowania do 80% poniesionych kosztów na projekty związane z Rail Baltica.

Udział jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona. Udział w wydarzeniu należy zgłosić na adres: bozena.hoffmann@ininpolska.pl

Tutaj można znaleźć więcej informacji: http://www.elk.pl/files/multimedia/files/3c6500443c412a8cf75e46d6f15d3f60.pdf

Kategorie ogłoszeń: