Ogłoszenia

Konkurs ekologiczny „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady”.
Ruszyła V edycja Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „Mistrz Recyklingu Maks porządkuje odpady”, który jest skierowany do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.

Dzieci i młodzież z klas 3-7 szkół podstawowych odpowiedzą na pięć pytań otwartych i dziesięć zamkniętych na temat selektywnej zbiórki, odzysku i recyklingu odpadów, także zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. 

Konkurs potrwa do 30 marca 2019.

Jak co roku dla uczestników przewidziano ciekawe gry edukacyjne. Odbędzie się wirtualna rozgrywka w recyklingu elektroodpadów - Liga Elektrorecyklingu.  Ekozespoły będą także wspólnie konstruować roboty z nowoczesnych materiałów o kosmicznych właściwościach!  Wezmą udział w kampanii „STOP jednorazowemu plastikowi”. 

W kwietniu jury oceni nadesłane prace konkursowe i przyzna nagrody - przyrodnicze i techniczne wyjazdy studialne. Konkurs jest bezpłatny, wystarczy wypełnić zgłoszenie dostępne na stronie www.chlorofil.com.pl

Dodatkowych informacji udziela Fundacja Chlorofil, chlorofil@chlorofil.com.pl,  Tel. kom. 608 633 593, www.chlorofil.com.pl