Podsumowanie projektu "Jaśniejsze sąsiedztwo

Data: 22 Września 2020
Podsumowanie projektu "Jaśniejsze sąsiedztwo

po_wymianie_lamoW dniu 12 grudnia w Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku odbędzie się konferencja poświęcona zagadnieniom związanym z energią wykorzystywaną na co dzień w gospodarstwach domowych oraz budynkach użyteczności publicznej.Konferencja organizowana jest w ramach projektu „Jaśniejsze sąsiedztwo" realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Litwa – Polska. Wszystkich mieszkańców zainteresowanych tematem zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu.

Program konferencji:

10.30 – 11.00 Rejestracja uczestników konferencji i powitalna kawa

11.00 – 11.30 Przywitanie uczestników, prezentacja projektu i jego rezultatów

11.30 – 13.00 Wykład nt. zmian klimatu, polityki energetycznej UE, źródeł alternatywnej energii wykorzystywanej na co dzień w gospodarstwach domowych oraz budynkach użyteczności publicznej (możliwość zadawania pytań) – ekspert

13.00 – 14.00 Zakończenie konferencji i poczęstunek

Projekt „Jaśniejsze sąsiedztwo" jest wdrażany w ramach Celu 3: Europejska Współpraca Terytorialna Program Współpracy Transgranicznej „Litwa-Polska", który ma na celu wspieranie zrównoważonego rozwoju obszaru przygranicznego Litwy i Polski, poprzez podniesienie ekonomicznej, społecznej i terytorialnej spójności. Program jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

logo_programu_i_UE

więcej o projekcie: http://www.elk.pl/projekty-unijne/3172-janiej-na-eckich-ulicach.html