Szkolenie transgraniczne dla przedsiębiorców

Data: 23 Września 2020
Szkolenie transgraniczne dla przedsiębiorców

zdjecie2_trans

Drugie szkolenie transgraniczne w ramach polsko-rosyjskiego projektu „Biuro Wspierania Przedsiębiorczości” odbyło się w Ełku, w dniach 24-25 czerwca 2014 r. Jego tematem były innowacje w zarządzaniu mikro-, małym i średnim przedsiębiorstwem.Na szkoleniu spotkali się przedsiębiorcy z Ełku i Ozierska (Obwód Kaliningradzki), łącznie 33 osoby reprezentujące firmy produkcyjne, handlowe i usługowe. Prowadzącym był Paweł Adamski z Centrum Edukacyjnego Żelazna z Warszawy - trener z wieloletnim doświadczeniem w zakresie szkoleń dla biznesu.

Uczestnicy szkolenia mogli dowiedzieć się, na czym może polegać innowacyjność w firmie, jak w praktyce zarządzać technologią w przedsiębiorstwie, a na warsztatach uczyli się twórczo rozwiązywać problemy biznesowe.

Projekt „Biuro Wspierania Przedsiębiorczości” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EISP Litwa-Polska-Rosja 2007-2013.

Wartość projektu wynosi 204 946,18 euro, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 184 451,56 euro (90%).


logo_2_monia