Pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej – zapraszamy na BEZPŁATNE DORADZTWO

Data: 18 Września 2020
Pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej – zapraszamy na BEZPŁATNE DORADZTWO

banknotyBiuro Wspierania Przedsiębiorczości zaprasza mieszkańców Ełku zainteresowanych uzyskaniem pożyczki na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej do skorzystania z indywidualnego doradztwa.

Szczegółowych informacji udzielają doradcy Biura Wspierania Przedsiębiorczości w Ełku przy ul. Małeckich 3, pok. 12.
Osoby zainteresowane uzyskaniem porady prosimy o wcześniejszy kontakt pod numerem telefonu 668 00 47 48 lub mailowo: doradztwo.wsparcie@wp.pl.


Biuro oferuje także kompleksowe doradztwo w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, obejmujące związane z tym kwestie finansowe, prawne czy organizacyjne. Doradztwo jest bezpłatne i dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta.

Informacje o mikropożyczkach: pożyczek w maksymalnej wysokości 50 000 zł udziela Stowarzyszenie „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka" w ramach projektu „Warmińsko-Mazurski Fundusz NA START". Projekt kierowany jest do osób bezrobotnych, nieaktywnych zawodowo oraz pracujących, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz zameldowanych (na pobyt stały lub czasowy) w województwie warmińsko-mazurskim.
Warunki udzielania pożyczek są wyjątkowo korzystne – oprocentowanie wynosi tylko 0,5%, a okres spłaty to 5 lat.

Więcej informacji na temat pożyczek oraz szczegóły dotyczące projektu znajdują się na stronie Beneficjenta projektu „Warmińsko-Mazurski Fundusz NA START": www.mikropozyczki.screp.pl.

Projekt „Biuro Wspierania Przedsiębiorczości" współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Współpracy Transgranicznej EISP Litwa-Polska-Rosja 2007-2013.
Wartość projektu wynosi 204 946,18 euro, w tym dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości 184 451,56 euro (90%).

logaLTPLRU