Już jutro prezentacja 10 mini-projektów „Ełckiego Centrum Rewitalizacji Społecznej”

Data: 18 Września 2020
Już jutro prezentacja 10 mini-projektów „Ełckiego Centrum Rewitalizacji Społecznej”

zd Prezentacja mini-projektów przygotowanych przez ełcką młodzież - uczestników projektu "Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej" odbędzie się w Ełckim Centrum Kultury, w sali Zebra, w dniu 19 października (piatek) o godz. 15.00.„Ełckie Centrum Rewitalizacji Społecznej” to projekt społeczny, który Miasto Ełk realizuje we współpracy ze Stowarzyszeniem „ALTERNATYWA”. Jest to największy tego typu projekt społeczny w Polsce w ramach, którego przeszkolono 26 streetworkerów i udzielono wsparcia ponad 150-osobowej grupie dzieci i młodzieży z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym z terenu miasta Ełk.

W dniu jutrzejszym zaprezentowane zostaną wszystkie mini-projekty, nad którymi młodzież przy wsparciu streetworkerów pracowała przez ostatnie 7 miesięcy, pokażemy m.in. filmy o życiu i pasjach naszych uczestników, filmy o Ełku, teledysk hip-hopowy, kabaret, wystawę zdjęć czy tzw. "mydelniczki" – pojazdy własnej konstrukcji.

Podczas pokazu zbierana będzie również karma dla bezdomnych psów przebywających w schronisku – zachęcamy do przyłączenia się do naszej akcji!

Do udziału w tym niezwykłym dla nas wydarzeniu zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

WSTĘP JEST BEZPŁATNY.

19 października (piątek), EŁCKIE CENTRUM KULTURY - sala Zebra, godz. 15.00

logotypy_ciag_znakow

PROJEKT WSPÓŁFINANSOWANY PRZEZ UNIĘ EUROPEJSKĄ
ZE ŚRODKÓW EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO