Data: 20 Września 2020
Portal dla branży turystycznej

logo_ElkZapraszamy do zamieszczenia ofert podmiotów działających w branży turystycznej na bezpłatnym portalu internetowym.


Portal realizowany jest w ramach projektu „Turystyczna Sieć Współpracy – klaster „SUWALSZCZYZNA – MAZURY" przez Suwalską Izbę Rolniczo – Turystyczną w partnerstwie z Augustowską Organizacją Turystyczną, Miastem Ełk, Gminą Gołdap oraz Lokalną Organizacją Turystyczną Ziemi Oleckiej.

Stworzenie portalu jest ważnym założeniem projektu, którego celem jest wzmocnienie branży turystycznej w sześciu powiatach: suwalskim, sejneńskim, augustowskim, gołdapskim, oleckim oraz ełckim.

Na portalu mogą bezpłatnie zamieścić swoje oferty wszystkie podmioty z branży turystycznej i okołoturystycznej, które są zainteresowane wspólną promocją obszaru Suwalszczyzny i obszaru EGO (Ełk, Gołdap, Olecko).

W portalu, który dostępny jest pod adresem: www.kraina.sudavia.eu będą funkcjonować następujące zakładki:

Atrakcje i rekreacja
Muzea, wystawy
Gastronomia
IT/Biura turystyczne
Spływy kajakowe
Na ryby
Jazda Konna
Na rowerze
Na narty
Nurkowanie
Wellness/SPA
Dla seniorów
Na weekend
Zielone szkoły

Osoby zainteresowane portalem mogą kontaktować się z konsultantem projektu Panią Magdaleną Klimowicz, tel. 513 441 477, e-mail: m.klimowicz@um.elk.pl.

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego - Poddziałanie 2.2.1 "Poprawa jakości usług świadczonych przez instytucje wspierające rozwój przedsiębiorczości i innowacyjności" Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

loga