Konsultacje społeczne dotyczące opracowania dokumentu „Polityka Parkingowa miasta Ełku”

Autor: Patrycja Łapińska | Data: 22 Września 2020
Konsultacje społeczne dotyczące opracowania dokumentu „Polityka Parkingowa miasta Ełku”

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych dotyczących polityki parkingowej miasta Ełku, które zostaną zorganizowane 3 grudnia (wtorek) o godzinie 17:30 w sali konferencyjnej Restauracji Stara Piekarnia przy ul. Magazynowej 6 w Ełku.

Celem spotkania konsultacyjnego z Państwem jest zebranie uwag dotyczących spraw związanych z parkowaniem oraz poznania potrzeb i pomysłów na uporządkowanie parkowania w mieście.

Podczas udziału w konsultacjach będą Państwo mogli podzielić się z nami opinią na temat potrzebnych zmian i przekazać komentarz dotyczący dotychczasowych działań mających na celu poprawę komunikacji w naszym mieście.

Spotkanie konsultacyjne zostanie przeprowadzone metodą Open Space. Uczestnicy zostaną podzieleni na grupy, w których będą dyskutować nad rozwiązaniami parkingowymi na określonych obszarach miasta i wdrożeniem nowych pomysłów. Głównym rezultatem zebrania będą propozycje rozwiązań, mających na celu usprawnienie systemu parkowania w Ełku.

Państwa głos to realny wpływ na kształtowanie przestrzeni naszego miasta, dlatego zachęcam do wzięcia aktywnego udziału w konsultacjach społecznych.


                                                                                                                                                 Tomasz Andrukiewicz

                                                                                                                                                  Prezydent Miasta Ełku

* udział w konsultacjach jest bezpłatny, ale liczba miejsc ze względów organizacyjnych jest ograniczona. Prosimy o potwierdzenie swojego przybycia do dnia 27 listopada do godz. 15:30 pod numerem telefonu 87 732 61 84 lub mailowo na adres p.lapinska@um.elk.pl

* na miejscu zostanie udostępniony bufet kawowy oraz materiały informacyjne

Jeśli nie mogą Państwo uczestniczyć w spotkaniu zapraszamy do przekazywania swoich opinii w wypełnionym i podpisanym formularzu konsultacyjnym do 31.12.2019 r., osobiście lub pocztą tradycyjną na adres Urząd Miasta Ełku, ul. Piłsudskiego 4, 19-300 Ełk lub przy pomocy poczty elektronicznej.

Komórką organizacyjną Urzędu Miasta Ełku odpowiedzialną za przeprowadzenie konsultacji jest Wydział Strategii i Rozwoju Urzędu Miasta Ełku. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie i przeprowadzenie konsultacji społecznych jest Patrycja Łapińska, tel. 87 73 26 184, e-mail: p.lapinska@um.elk.pl.