Aktualności

Autor: Joanna Kowalewska | Data wpisu: 18 Września 2020

Złóż pracę w konkursie na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

18 Września 2020

Trwa nabór prac do XIII edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Prace przyjmowane są do 15 października. Pula nagród wynosi 15 000 zł.

Do 15 października można składać prace  w XIII edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Pula nagród wynosi 15 000 zł.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

W roku 2019 na konkurs wpłynęło 14 prac: 8 prac magisterskich, 2 prace inżynierskie, 4 prace licencjackie. Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 3 nagrody (w tym jedna 1. oraz dwie 2. ex aequo) i 4 wyróżnienia.

Tematyka prac była zróżnicowana, ale jak zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, historia miasta, pedagogika.

Szczegółowych informacji udziela Anna Lewandowska z Wydziału Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732 62 74.

Autor: Joanna Kowalewska