Aktualności

Autor: Wiktoria Hańczyc | Data wpisu: 06 Listopada 2019
Spotkanie konsultacyjne dotyczące współpracy samorządu z sektorem pozarządowym
W związku z uwagami dwóch organizacji pozarządowych dotyczącymi przeszłej i bieżącej współpracy samorządu miasta Ełku z sektorem pozarządowym oraz projektu Ełckiego Programu Współpracy na rok 2020 prezydent Ełku zaprasza na  spotkanie konsultacyjne. Odbędzie się ono 13 listopada (środa) w godz. 16.30-18.00 w dużej sali konferencyjnej Urzędu Miasta Ełku.

Głównym i najważniejszym celem spotkania jest zebranie od Państwa uwag dotyczących współpracy i poruszanych w pismach organizacji uwag, opinii, rekomendacji, wniosków. Zebrane podczas spotkania uwagi zostaną przekazane do Rady Miasta Ełku. W dniu 27 listopada 2019 r. planowane jest podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia Ełckiego Programu Współpracy na rok 2020.

Podczas spotkania przedstawiony zostanie również nowy harmonogram otwartych konkursów ofert na rok 2020, harmonogram współpracy pozafinansowej oraz przybliżony budżet na realizację zadań samorządu miasta Ełku w roku 2020.

Ze względów organizacyjno-technicznych uprasza się o potwierdzanie udziału w spotkaniu w Biurze Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Ełku, ul. Małeckich 3/10 (I piętro), tel. 87 732 61 85, 86, 87; e-mail: bop@um.elk.pl.

W razie pytań należy kontaktować się z urzędnikami Biura Współpracy z Organizacjami Pozarządowymi Urzędu Miasta Ełku, osoba odpowiedzialna za koordynację sprawy: Maciej Juchniewicz, Pełnomocnik Prezydenta Ełku ds. Współpracy z organizacjami pozarządowymi.