Ogłoszenia

Konkurs Miasta na fotografiach - Wielki Album Polski
Weź udział w konkursie dodaj zdjęcie Ełku do albumu portalu - lubiezwiedzac.pl

W tym roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości, dla uczczenia tego wydarzenia portal lubiezwiedzac.pl przygotowuje specjalną akcję dla miłośników fotografii. Portal szykuje wydanie Wielkiego Albumu Polski – albumu wyjątkowego, bo tworzonego przez mieszkańców miast i miasteczek.

Zdjęcia zabytków, kościołów, klimatycznych uliczek i ciekawych miejsc, tego oczekują wydawcy albumu i zachęcają do przesyłania swoich zdjęć na portal. 

 „Poprzez nasz album chcemy pokazać na fotografiach polskie miasta i miasteczka, ukazać zabytki, ciekawostki i atrakcje turystyczne, ale chcemy pokazać je spojrzeniem mieszkańców, stworzyć wyjątkowe wydawnictwo prezentujące zdjęcia nadesłane, a nie tworzone na zamówienie przez profesjonalnych fotografów” – mówią o pomyśle organizatorzy.

Mieszkańcy mogą zgłaszać na portal www.lubiezwiedzac.pl swoje fotografie i pokazać innym jakie turystyczne atrakcje oraz zabytki posiada nasze miasto i województwo warmińsko-mazurskie. Wszystkie nadesłane zdjęcia będą dostępne na portalu i będą promować atrakcje Warmii i Mazur, a najlepsze fotografie zostaną opublikowane w albumie.

Zdjęcia można przesyłać do końca września, a album ukaże się w dniu 100 rocznicy odzyskania niepodległości, będzie dostępny na stronie portalu i każdy będzie mógł go pobrać za darmo na swój komputer jako pamiątkę.