Ogłoszenia

Autor: V.Y
Nabór do Miejsc Przyjaznych Rowerzystom
Autor: V.Y
Ruszyły zgłoszenia do udziału w systemie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom w Województwie Warmińsko-Mazurskim. Nabór zgłoszeń potrwa do 28 lutego 2023 roku.

Zarząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego informuję o rozpoczęciu II naboru na uzyskanie rekomendacji miejsca przyjaznego rowerzystom (MPR) w województwie warmińsko-mazurskim.  System jest odpowiedzią na zdiagnozowane potrzeby odbiorców szlaku - rowerzystów, dla których jednolite i porównywalne zasady rekomendacji obiektów na trasach rowerowych są istotnym wyznacznikiem jakości produktu turystycznego. Celem Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom jest rozwój i promocja MPR oraz podnoszenie jakości świadczonych usług na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

Nabór w ramach Rekomendacji kierowany jest do wszystkich podmiotów zainteresowanych uzyskaniem rekomendacji MPR prowadzących działalność/posiadających obiekt na terenie województwa warmińsko-mazurskiego (obiektów noclegowych, atrakcji turystycznych, obiektów gastronomicznych, informacji turystycznych oraz pozostałych obiektów usługowych).

Podstawą zgłoszenia jest spełnienie wymagań określonych w regulaminie Rekomendacji Miejsc Przyjaznych Rowerzystom oraz poprawne wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszenia.

Więcej informacji pod linkiem: https://warmia.mazury.pl/turystyka-i-promocja/rowerowe-warminsko-mazurskie/8157-miejsca-przyjazne-rowerzystom-ii-nabor