Ogłoszenia

Autor: M.S./ (MK)
Konkurs plastyczny EKO – AUTOBUS dla klas szkół podstawowych
Autor: M.S./ (MK)
Z okazji 50 – lecia Ełckiej Komunikacji Miejskiej, prezydent miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. EKO – AUTOBUS. Konkurs skierowany jest do klas szkół podstawowych. Termin złożenia prac do 29 września.

W związku z 50-leciem Ełckiej Komunikacji Miejskiej, prezydent miasta Ełku zaprasza klasy szkół podstawowych do udziału w konkursie plastycznym pn. EKO – AUTOBUS. Zadanie konkursowe polega na wykonaniu autobusu w formie przestrzennej dowolną techniką z surowców wtórnych lub innych materiałów ekologicznych.

Atrakcyjne nagrody pieniężna zostaną przyznane za zdobycie trzech pierwszych miejsc w dwóch kategoriach „klasy I – III” oraz „klasy IV – VIII”:

I miejsce – 1000 zł,

II miejsce – 800 zł,

III miejsce – 500 zł.

Prace konkursowe będą oceniane na podstawie kryteriów, tj. wykorzystanie surowców wtórnych lub innych materiałów ekologicznych, inwencja i pomysłowość, wrażenia estetyczne oraz spełnienie wytycznych podanych w regulaminie – tutaj.

Celem konkursu jest promowanie wśród uczestników postaw ekologicznych oraz uwrażliwienie na konieczność dbania o środowisko naturalne.

Prace wraz z kartą zgłoszeniową dostępną tutaj należy złożyć do piątku 29 września w siedzibie MZK Sp. z o.o. w Ełku przy ul. Łukasiewicza 8.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 10 października 2023 r.