Aktualności

Autor: Joanna Kowalewska | Data wpisu: 02 Września 2021

Praca dyplomowa o Ełku – trwa nabór

02 Września 2021, Autor: Joanna Kowalewska

Do 15 października można składać prace  w XIV edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Pula nagród wynosi 10 000 zł.

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

W roku 2020 na konkurs wpłynęło 18 prac: 8 prac magisterskich,4 prace inżynierskie, 6 prace licencjackie. Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 6 nagród i 1 wyróżnienie.

Tematyka prac była zróżnicowana, ale jak zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, historia miasta, pedagogika.

Szczegółowych informacji udziela Anna Lewandowska z Wydziału Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732 62 74.