Aktualności

Autor: Iga Arciszewska | Data wpisu: 13 Października 2021

Dzień Ratownika Medycznego

Dzisiaj w całej Polsce obchodzony jest Dzień Ratownictwa Medycznego. Z tej okazji Tomasz Andrukiewicz prezydent Ełku spotkał się z przedstawicielami ełckich ratowników medycznych ze szpitala wojskowego i miejskiego, podziękował za codzienną pracę i zaangażowanie oraz złożył życzenia.

Dzień Ratownictwa Medycznego jest szczególną  okazją, by złożyć życzenia wszystkim ratownikom wyrażając swoją wdzięczność za zaangażowanie i wysiłek w ratowanie zdrowia i życia mieszkańców miasta.

Z okazji Dnia Ratownictwa Medycznego dziękuję wszystkim ratowniczkom i ratownikom pracującym w Ełku za zaangażowanie oraz wysiłek włożony w codzienne ratowanie zdrowia i życia mieszkańców naszego miasta. Jest to bardzo wymagająca i trudna praca, szczególnie w kontekście zagrożeń związanych z pandemią koronawirusa. Dlatego Państwa służba i poświęcenie są dla nas bezcenne. Za to jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wszystkim ratowniczkom i ratownikom medycznym życzę dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności, realizacji planów zawodowych i prywatnych oraz satysfakcji z wykonywanego zawodu. Niech świadomość pomocy i opieki, jaką otaczacie mieszkańców będzie dla Was motywacją do dalszej efektywnej pracy.  

Tomasz Andrukiewicz

Prezydent Miasta Ełku