Aktualności

Autor: Iga Arciszewska | Data wpisu: 02 Września 2022

Konkurs na najlepszą pracę dyplomową o Ełku

02 Września 2022, Autor: Iga Arciszewska

Do 15 października można składać prace w XV edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Łączna pula nagród wynosi 10 000 zł.

Rozpoczął się nabór prac w XV edycji "Konkursu na najlepszą pracę dyplomową o tematyce związanej z Miastem Ełk". Prace można składać do 15 października 2022 r. Pula nagród wynosi 10 000 zł

Konkurs skierowany jest do absolwentów studiów magisterskich, inżynierskich, licencjackich, doktoranckich oraz słuchaczy studiów podyplomowych, piszących swoje prace na temat Ełku, w obszarze np. turystyki i rekreacji, polityki społecznej, administracji publicznej czy rozwoju przedsiębiorczości.

W roku 2021 na konkurs wpłynęło 12 prac: 7 prac magisterskich, 4 prace inżynierskie, 1 praca licencjacka. Po zapoznaniu się z rekomendacją Kapituły konkursowej, Prezydent Miasta Ełku Tomasz Andrukiewicz przyznał 4 nagrody.

Tematyka prac była zróżnicowana, ale jak zawsze związana z miastem Ełk. Dotyczyły one m.in. takich dziedzin jak: architektura krajobrazu, urbanistyka, gospodarka przestrzenna i turystyczna, historia miasta, pedagogika.

Szczegółowych informacji udziela Wydział Promocji, Sportu i Kultury Urzędu Miasta Ełku, tel. (87) 732 62 74, e-mail: a.lewandowska@um.elk.pl