Aktualności

Autor: Joanna Kowalewska | Data wpisu: 21 Września 2022

Konferencja dla firm w Parku Naukowo-Technologicznym

21 Września 2022, Autor: Joanna Kowalewska

Trwają zapisy na konferencję „Automatyzacja i robotyzacja w produkcji i usługach – praktyczne aspekty transformacji cyfrowej firmy”, która odbędzie się 26 września w Parku Naukowo – Technologicznym w Ełku.

Brak pracowników, potrzeba szybszego reagowania na zmiany, czy większej konkurencyjności, wymuszają wdrożenia nowych rozwiązań z dziedziny automatyzacji, robotyzacji czy szeroko pojętej cyfryzacji.

26 września w Parku Naukowo – Technologicznym odbędzie się Konferencja „Automatyzacja i robotyzacja w produkcji i usługach – praktyczne aspekty transformacji cyfrowej firmy”. Skierowana jest ona do osób zarządzających firmami, managerów, dyrektorów technicznych, dyrektorów operacyjnych, pracowników, a także wszystkich osób zainteresowanych.

Idea konferencji w głównej mierze skupiona jest na przybliżeniu firmom regionu technicznych aspektów wdrożeń zautomatyzowanych rozwiązań, zarówno w aspekcie technologicznym, jak i organizacyjnym.

Przekazana zostanie wiedza merytoryczna i technologiczna w zakresie wdrożeń automatyzacji i robotyzacji w produkcji i usługach, w tym:

  • przygotowanie strategii wdrożeń i praktyczne przykłady wdrożeń
  • prezentacje technologii
  • kluczowe aspekty wdrożeń
  • liczenie opłacalności wdrożeń i ich finansowanie

Uczestnictwo w konferencji jest płatne. Rejestracji można dokonać na stronie Parku Naukowo-Technologicznego.

Więcej na: http://www.techno-park.elk.pl/transformacja/

Kategorie aktualnośći: