Aktualności

Autor: admin | Data publikacji: 16 Marca 2023

Prezydent Ełku wśród 10 najpopularniejszych prezydentów w social mediach

16 Marca 2023, Autor: admin

Tomasz Andrukiewicz znalazł się w gronie dziesięciu najpopularniejszych prezydentów w mediach społecznościowych. Zestawienie, które przygotował Portal Samorządowy, objęło 107 włodarzy polskich miast. Prezydent Ełku podziękował ełczanom za zainteresowanie sprawami samorządu i miasta oraz wyraził wdzięczność za możliwość aktywnego kontaktu z mieszkańcami na co dzień w social media.

PortalSamorządowy.pl przygotował ranking najpopularniejszych polskich prezydentów w mediach społecznościowych w 2022 roku. Portal już od ubiegłego roku przygotowuje roczne zestawienia popularności, którego wyznacznikiem jest aktywność polskich włodarzy w social mediach, ze względu na ich rolę, którą pełnią w dzisiejszych czasach, stanowiąc nieodzowny element kontaktu z mieszkańcami samorządu.

W przygotowanym rankingu został przedstawiony stosunek liczby obserwujących prezydentów w mediach społecznościowych do liczby mieszkańców miast, które reprezentują.

Ranking uwzględnia 107 prezydentów polskich miast, prezydent Ełku zamyka pierwsza 10 – tkę tego zestawienia. Gospodarz naszego miasta jest na co dzień aktywny na portalu społecznościowych, profil prezydenta Ełku na Facebooku obserwuje już 16 tysięcy internautów, co przekłada się na obecność w ścisłym TOP10 popularności w social mediach.

- Cieszę się z możliwości aktywnego kontaktu z mieszkańcami na moim profilu w mediach społecznościowych. Moja obecność w rankingu to potwierdzenie znaczenia opinii i zainteresowania mieszkańców, dla których szybkim przekaźnikiem są social media, co przekłada się na bezpośredniość komunikacji i przekazu. Dziękuję wszystkim, którzy są zainteresowani sprawami naszego samorządu i miasta, obserwującym moją obecność w social mediach, za Waszą aktywność, każde dobre słowo i Facebook-ową reakcję, a także za krytykę, która często pomaga dostrzec więcej i wykreować pomysł na zmianę – powiedział prezydent Ełku Tomasz Andrukiewicz.

Kategorie aktualnośći: