Aktualności

Autor: PSK/ SiR | Data publikacji: 19 Września 2023

Festiwal Kultur w parku na os. Konieczki

19 Września 2023, Autor: PSK/ SiR

Już w najbliższy czwartek odbędzie się Festiwal Kultur w parku na os. Konieczki. Wydarzenie zaplanowane w ramach realizowanego projektu PR/1/036/2018. W programie m.in. animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

grafika: Ełckie Centrum Kultury

W parku na os. Konieczki przy ul. Kolonia, 21 września (czwartek) odbędzie się Festiwal Kultur, jako jedno z wydarzeń zaplanowanych w ramach realizowanego projektu PR/1/036/2018.

Rozpoczęcie: godz. 17:00.

W programie m.in.: koncert w formie audycji muzycznej promującej polskie utwory muzyczne, animacje dla dzieci oraz konkursy z nagrodami.

Zarówno budowa parku rekreacyjno-wypoczynkowego na osiedlu Konieczki jak też wydarzenie są współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.


Niniejsza informacja na stronie internetowej została opublikowana przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Instrumentu Sąsiedztwa.

Za jej treść odpowiada wyłącznie Gmina Miasto Ełk i w żadnym wypadku nie może być traktowana jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej, Instytucji Zarządzającej lub Wspólnego Sekretariatu Technicznego.Kategorie aktualnośći: