Wydarzenia

Od 18 Września 2021 | Godzina: 10:00 Do 18 Września 2021 | Godzina: 18:00 | Miejsce: park linowy
18 września Dni Otwarte Funduszy Europejskich w Parku Linowym MOSiR Ełk
Data: 18-09-2021 - 18-09-2021 | Godzina: 10:00
Miejsce: park linowy
Organizator: Mosir Ełk
DOFE.png

18 września 2021 (sobota) MOSiR Ełk  udzieli 50% zniżki wszystkim klientom Parku Linowego.

Park linowy pracować będzie w godzinach 10.00-18.00

Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE) już lada dzień. W tym roku wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej. Spędź nami fantastyczny weekend – 17-19 września! DOFE to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi w Polsce, dlatego nie może Cię na niej zabraknąć!

Czym są Dni Otwarte Funduszy Europejskich?

Akcja DOFE to część szerszej kampanii, którą prowadzi Komisja Europejska. Jej nazwa to #EUinmyregion. Właśnie dzięki niej obywatele UE mogą zobaczyć różnorodność projektów realizowanych z pomocą unijnych środków.

To jednak nie wszystko! Dni otwarte to okazja do zdobycia wiedzy, a także czas świetnej zabawy! Na stronie internetowej pojawią się liczne atrakcje. Na uczestników czekają np. wirtualne spacery, webinary i warsztaty. Wiele miejsc będzie można odwiedzić stacjonarnie i skorzystać z wyjątkowych ofert.

Nie zabraknie również konkursów i fantastycznych nagród!

Spędź z nami weekend!

Zarezerwuj sobie weekend 17-19 września! Właśnie wtedy odbędzie się finał ósmej edycji akcji. Zapraszamy wszystkich do udziału zarówno online, jak i stacjonarnie. Jeśli nie możesz się już doczekać, odwiedź naszą stronę www.dniotwarte.eu  i zapoznaj się z naszymi materiałami video.

Każdy znajdzie coś dla siebie wśród zaplanowanych atrakcji.

Koniecznie bądźcie z nami! Zapraszamy!

Archiwum wydarzeń: